З моменту деокупації Балаклії шлюб у громаді взяли понад 200 пар

Фото ілюстративне Фото ілюстративне

У місті Балаклія Харківської області за рік, що минув після деокупації, родини утворили понад 200 пар.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на начальницю Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ірину Свистун.

«З моменту деокупації фахівці Балаклійського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції засвідчили стосунки понад 200 пар молодят. Зокрема, близько 160 родин утворилося саме з початку 2023 року», – розповіла Ірина Свистун.

Загалом на Харківщині за 10 місяців поточного року спеціалісти ДРАЦС зареєстрували понад 9100 шлюбів та видали майже 6300 свідоцтв про народження малюків.

Нагадаємо, у Україні працює пілотний проєкт «Шлюб за добу», який дає можливість зареєструвати шлюб у скорочений термін, зокрема і за добу.

Раніше ми писали, що у першому півріччі 2023 року кількість зареєстрованих шлюбів в Україні скоротилася на 17 % відповідно до показників минулого року, натомість на третину побільшало розлучень. У Харківській області сталося навпаки — кількість реєстрацій шлюбів значно збільшилася.

Нагадаємо також, що у місті Балаклія Ізюмського району Харківської області з березня цього року діє Простір навчання, культурно-духовного і спортивного розвитку «Місце спокою». Простір відкрився і функціонує за підтримки БФ «Жовта допомога» та іноземних партнерів.

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова