Балаклійська громада відновлюється: зміни у житловому фонді

Фото: Балаклійська МВА Фото: Балаклійська МВА

У Балаклійській громаді Ізюмського району Харківської області через військові дії із 254 багатоквартирних  житлових будинків чотири були зруйновані повністю, значних ушкоджень зазнав 31 будинок, середніх – 83 будинки, легких – 136. Тривають роботи з їх відновлення.

Про це медіа «Слобідський край» пише з посиланням на начальника Балаклійської міської військової адміністрації Віталія Карабанова.

 – Передовсім кошти міського та обласного бюджетів, субвенції з інших бюджетів (міста Вінниця та селище Донець), волонтерська та благодійна допомога скеровувались і скеровуються на відбудовні роботи в житловому фонді, який знаходиться у комунальній власності територіальної громади, – говорить Віталій Карабанов.  

У нинішньому році за рахунок субвенції з бюджету Вінницької міської ради, яка склала понад 5 мільйонів гривень, капітально відремонтовані сім багатоквартирних будинків у Балаклії. Субвенція з бюджету Донецької селищної ради у розмірі 6 мільйонів гривень дозволила виконати капітальні роботи на восьми багатоквартирних  будинках міста.

За рахунок коштів обласного бюджету аварійно-відбудовні роботи проведені на дев’яти багатоквартирних  будинках адміністративного центру громади, а також розпочаті ще на двох будинках – у Балаклії та Новій Гусарівці.

Кошти міського бюджету були освоєні під час поточного ремонту на одинадцяти багатоквартирних житлових будинках Балаклії.

– За рахунок Фонду ліквідації наслідків збройної агресії планується капітальний ремонт сімох пошкоджених багатоквартирних будинків: трьох у Балаклії і чотирьох у Міловій, – зазначив начальник Балаклійської МВА.

Комунальне підприємство «Балаклійський «Житлокомунсервіс» за рахунок власних коштів та благодійної допомоги відремонтувало пошкоджену частину покрівель на 25 багатоквартирних житлових будинках.

Нагадаємо, що тепер подати заяву на компенсацію за зруйноване житло можуть не тільки його власники, але й співвласники. 

Також нагадаємо, що у громадах Харківського району цьогоріч планують завершити відновлення 17 житлових будинків у Дергачах, 3 у Руській Лозовій і по одному в Рогані та Докучаєвському.

Раніше ми писали, що мешканцям Харківщини виплатили понад 500 млн грн на відновлення житла.

Автор: Тетяна Чмут

Джерело

Новини Харкова