У Балаклії для жителів громади запустили чат-бот: що він вміє

1

У місті Балаклія запустили муніципальний чат-бот СВОЇ для полегшення взаємодії жителів з міською військовою адміністрацією.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на повідомлення Балаклійської міської військової адміністрації.

На думку міської влади, чат-бот стане надійним помічником жителів громади, бо містить важливу інформацію про адміністративні послуги, місцеві заклади та служби.

Завдяки чат-боту можна дізнатися адресу чи графік роботи ЦНАП, написати електронне звернення, оцінити роботу комунальних установ і підписати петицію до місцевої влади тощо.

Як скористатися чат-ботом СВОЇ?

Користування чат-ботом доволі легке: власники смартфонів можуть перейти за посиланням https://toolkit.in.ua/chatbot у Viber і Telegram та вибрати необхідний блок. Усього їх три: Послуги, Я+Влада і Моє місто. 

  • У блоці «Послуги» міститься інформація про ЦНАП, адміністративні послуги, у тому числі електронні.
  • Блок «Я+Влада» дозволяє написати електронне звернення, відгук, проголосувати за петицію до місцевої влади.
  • Блок «Моя громада» є довідником інформації про місцеві установи та служби, останні новини та події у Балаклійській громаді.

Запуск муніципального чат-бота СВОЇ реалізується Балаклійською МВА за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації та фінансується урядом Швейцарії.

Нагадаємо, що у Балаклійській громаді тарифи на житлово-комунальні послуги в опалювальному сезоні 2023-2024 році підвищуватись не будуть.

Нагадаємо також, що у Балаклійській громаді Ізюмського району жителів забезпечують дровами. Зокрема, по старостинських округах складаються списки для надання допомоги на придбання твердого палива. 

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова