У Балаклії створили патріотичні стінописи та провели благодійний концерт

Фото: Балаклійська МВА Фото: Балаклійська МВА

У Балаклії Ізюмського району Харківської області побували “Культурні сили України”. Художники розмалювали стіни Балаклійського будинку культури у патріотичному стилі, співаки та музиканти виступили з концертною програмою.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Балаклійської міської ради Володимир Попов.

– Цей культурний десант не вперше в нашому місті. Відразу після деокупації, щоб підтримати балаклійців, допомогти їм якнайшвидше оговтатись від пережитого, до нас приїздив відомий в Україні співак і шоумен Коля Серьга разом зі своєю командою. Ця ж команда, дещо в іншому складі, приїхала знову. Творчо обдаровані люди розмалювали стіни Балаклійського будинку культури у патріотичному стилі і дали благодійний концерт для містян, –  зазначив очільник відділу культури Володимир Попов. Харківська область, Балаклія, листопад 2023

 Виступ “Культурного десанту” на балаклійських підмостках/Фото Балаклійська МВА

На рахунку цього культурного десанту вже не одна добра справа в Балаклії. Патріотичні малюнки зберігають стіни адмінбудівлі, міської публічної бібліотеки, кафе і магазинів, розташованих у людних місцях.

Із художників до Балаклії завітали Дарина Родькіна, Марія Гета, Максим Тоблер та Вікторія Калашник. Крім розмалювання стін, вони провели для дітей заняття з арт-терапії. З концертною програмою виступила ціла команда українських митців, серед яких Влада Бучко, Інна Іщенко, NIKITA, KIshe, Міша Май та інші.

Нагадаємо, що у Волоховому Яру Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області місцева дітвора створила малюнки для мультфільму та забезпечила його озвучення своїми розповідями.

Також нагадаємо, що у Балаклії “Місце спокою” відвідують близько 200 людей.

Раніше ми писали, що у місті Балаклія Харківської області за рік, що минув після деокупації, родини утворили понад 200 пар.

Автор: Тетяна Чмут

Джерело

Новини Харкова