Діти Волохового Яру створили мультфільм, який потрапив на виставку «Спротив»

Фото: Дар'я Панченко Фото: Дар’я Панченко

У Волоховому Яру Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області місцева дітвора створила малюнки для мультфільму та забезпечила його озвучення своїми розповідями. Мультфільм був відібраний на виставку «Спротив» у Кривому Розі. 

Про це медіа «Слобідський край» розповіла спеціаліст першої категорії Волоховоярського старостинського округу Дар’я Панченко.

 – З нами вже давно співпрацює БФ «Звичайні люди». Саме ці благодійники запросили режисерку  Марину Довганич і організували під її орудою триденне навчання для дітей та підлітків села. Для дітвори, яка пережила окупацію і продовжує перебувати у відносній безпеці, це була можливість реалізувати свій творчий потенціал і поділитися думками про пережите через анімацію, – зазначає пані Дар’я.

Мультик, який діти самі намалювали і самі озвучили, розповідає історію дитинства на тлі війни та обстрілів. Історію оптимістичну, бо, незважаючи на обставини, вони продовжують радіти життю і знаходити щастя в простих речах.

Виставка у Кривому Розі, де можна переглянути роботу юних мультиплікаторів, триватиме до 10 грудня. 

Нагадаємо, що у Волоховому Яру Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області запрацював мобільний госпіталь.

Також нагадаємо, що у місті Балаклія Ізюмського району Харківської області з березня цього року діє Простір навчання, культурно-духовного і спортивного розвитку «Місце спокою».

Раніше ми писали, що у місті Балаклія Харківської області за рік, що минув після деокупації, родини утворили понад 200 пар.

Автор: Тетяна Чмут

Джерело

Новини Харкова