У Балаклійській лікарні народилися 152 дитини, зроблено 3749 операцій

Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

У Балаклійській лікарні Ізюмського району Харківської області з жовтня 2022-го по січень 2023 року тривали аварійно-відновлювальні роботи. Першого жовтня 2022 року відновило роботу поліклінічне відділення, четвертого січня 2023-го перших пацієнтів прийняв стаціонар. 

Про це медіа «Слобідський край» пише з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію. 

«Заклад забезпечений медичним та іншим обладнанням за рахунок допомоги МОЗ України, Харківської ОВА, Ізюмської РВА, вітчизняних та міжнародних благодійних організацій. За одинадцять місяців від початку року у стаціонарі пролікувалися 8639 тисяч пацієнтів, у поліклінічному відділенні – 143 тисячі 294. Проведено 3749 операцій. У пологовому відділенні народилися 152 дитини», – йдеться у повідомленні.
 
Наразі закінчується заміна теплових мереж та вузла управління в підвалі поліклінічного відділення. Виготовлено проєктну документацію з благоустрою пандусу поліклінічного відділення. Відновлено роботу таких допоміжних служб, як пральня, дезкамера, відділення  стерилізації та дезінфекції, гараж, автономні джерела живлення, відкрито Пункт незламності. 

Триває ремонт систем водо- та теплопостачання в поліклінічному відділенні, встановлюється киснева станція. За кошти, які будуть виділені  МОМ ООН Міграція, планується проведення внутрішніх ремонтних робіт у педіатричному відділенні та відділенні клініко-діагностичної лабораторії, які поки що працюють в інших приміщеннях.

Виготовляється проєктна документація на ремонт неврологічного відділення. Після проходження експертизи будуть розпочаті ремонтні роботи.

Нагадаємо, що у відновленій лікарні у Балаклії запрацювало реанімаційне відділення

Також нагадаємо, що, завдяки перемозі в обласному конкурсі, Дергачівська центральна лікарня Харківської області придбала нове спеціалізоване обладнання для суглобів та м’язів

Раніше ми писали, що медичну довідку для зарахування дитини до навчального закладу відтепер можна отримати в сімейного лікаря.

Автор: Тетяна Чмут

Джерело

Новини Харкова