У Балаклійській громаді заборонили відвідувати пляжі на Водохреще

1

Жителям Балаклійської громади Харківської області заборонено відвідувати місцеві пляжі через високу мінну небезпеку. Зокрема, на свято Водохреща, яке відзначають 6 січня.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську МВА.

На сьогоднішній день на території Балаклійської громади Ізюмського району знаходиться велика кількість вибухонебезпечних предметів. У зв’язку із цим відвідування прибережних смуг річок та водоймів на території громади заборонено, оскільки перебувати на пляжах небезпечно. 

Наполегливо закликаємо мешканців утриматись цьогоріч від святкування свята Водохреща на пляжах громади. Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно ми показали детальну мапу, де у Балаклійській громаді знайшли заміноване поле. Воно розташоване в Новогусарівському старостинському окрузі поблизу села Байрак. Там було виявлено 72 протипіхотних міни ОЗМ. 

Нагадаємо також, наразі усі деокуповані території Харківщини залишаються замінованими. Глобального гуманітарного розмінування ще не проводилось, тому закликаємо жителів області не відвідувати ліси, поля, лісосмуги, неперевірені дороги і стежки на постраждалій та деокупованій території, зазначив директор Департаменту цивільного захисту Харківської ОВА Іван Сокол.

Читайте також: Поранення, загибель односільчан, руїни сестриної хати: історія жительки Ізюмщини

Автор: Анна Хливнюк

Джерело

Новини Харкова