У місті Балаклія пройшов другий боксерський турнір за час війни

1

Минулими вихідними у місті Балаклія Харківської області на базі місцевої ДЮСШ відбулися змагання з боксу, в яких взяли участь спортсмени з п’яти громад регіону.

Про це повідомив медіа «Слобідський край» директор та тренер з боксу Балаклійської ДЮСШ Роман Цюпка.

18 листопада у місті Балаклія провели турнір з боксу. У змаганнях виступило близько 70 спортсменів віком від 8 до 22 років. Участь брали спортсмени з Харкова, а також з Балаклійської, Ізюмської, Зміївської та Первомайської громад.

– Це вже другий турнір з боксу в нашому місті під час війни. Перший провели 8 вересня цього року до річниці визволення Балаклійщини. Була присутня 25-та бригада, яка звільняли Балаклійщину. Вони подарили нам стяг. А ось провели другий турнір, який, як і попередній, проходив протягом одного дня. Це вкрай важливо для дітей, оскільки навчання в них онлайн, а вони так можуть тренуватися офлайн, у нас є бомбосховище, і брати участь у змаганнях. У вересні, коли звільнили Балаклійську громаду, у секції боксу нашої ДЮСШ було дві дитини з шістдесяти, які ходили до війни. Люди повертаються, і вже гурток налічує близько 50 дітей, що дозволяє нам проводити різні турніри. Десь у грудні чи в січні наступного року проведемо ще змагання, куди також запросимо спортсменів з різних громад нашого регіону. Наразі їдемо на Дніпропетровшину, де братимемо участь у турнірі, – розповів медіа «Слобідський край» Роман Цюпка.

Нагадаємо, що у Балаклійській громаді Харківської області приймають заяви на отримання безоплатної допомоги у вигляді паливної деревини.

Також нагадаємо, що у Балаклії “Місце спокою” відвідують близько двохсот людей. 

Раніше ми писали, що у селі Шевелівка Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області на 95 будинках завершилися ремонтні роботи, один місцевий житель отримав сертифікат на придбання житла замість знищеного обстрілами.

Автор: Савелій Мякушко

Джерело

Новини Харкова