У Балаклії «Місце спокою» відвідують близько 200 людей

Фото: Тетяна Захарченко Фото: Тетяна Захарченко

У місті Балаклія Ізюмського району Харківської області з березня цього року діє Простір навчання, культурно-духовного і спортивного розвитку «Місце спокою». Простір відкрився і функціонує за підтримки БФ «Жовта допомога» та іноземних партнерів.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла адміністратор «Місця спокою» в Балаклії Тетяна Захарченко.

– Балаклійське відділення «Жовтої допомоги» наразі об’єднує  близько двохсот людей у віці від трьох років до шістдесяти плюс, а починалося все з трьох осіб. Дошкільнята під керівництвом професійних вихователів танцюють, співають, декламують вірші, малюють тощо. Майбутні першокласники проходять курс підготовки до школи. Для підлітків – любителів інтелектуальних головоломок – діє «Клуб юних шахістів», для тих, хто обирає активний спосіб життя – передбачені спортивні заняття, – розповідає пані Тетяна. Балаклія, "Жовта допомога", заняття з дошкільнятами

Наймолодші відвідувачі “Жовтої допомоги” разом зі своїми вихователями/Фото Тетяна Захарченко

«Місце спокою»  – це ще й місце, де можна зайнятися танцями під керівництвом хореографа, вивчити англійську, освоїти ази комп’ютерної грамоти та менеджменту. Люди старшого віку вишивають, плетуть сітки і шкарпетки для ЗСУ, займаються танцювальною терапією і співають, об’єднавшись у гурт «Душа криниці».

«Жовта допомога» прийшла в Балаклію, щоб допомогти місцевим жителям швидше оговтатись після піврічної окупації, а також створити можливості для навчання і корисного колективного дозвілля. В перші місяці діяльності освітнього Простору були гостро витребувані послуги психолога, наразі є потреба в логопеді.  

– Відвідувачі «Місця спокою» не обмежені тільки його стінами. Нещодавно вони побували в екопарку Фельдмана, а також у кінному клубі в сусідній Савинській громаді. Дітвора неодноразово була на екскурсії на Балаклійській станції юних натуралістів, –  ділиться адміністратор БФ «Жовта допомога».

«Жовта допомога» не припинить свою діяльність навіть на випадок зникнення світла. Партнери забезпечили старлінками.  

Нагадаємо, що у Балаклійській громаді Харківської області приймають заяви на отримання безоплатної допомоги у вигляді паливної деревини.

Також нагадаємо, що у селі  Шевелівка Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області на 95 будинках завершилися ремонтні роботи, один місцевий житель отримав сертифікат на придбання житла замість знищеного обстрілами.

Раніше ми писали, що у місті Балаклія запустили муніципальний чат-бот СВОЇ для полегшення взаємодії жителів з міською військовою адміністрацією.

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут

Джерело

Новини Харкова