Безкоштовні дрова для жителів Балаклійської громади: хто зможе отримати

Фото ілюстративне Фото ілюстративне

У Балаклійській громаді Харківської області приймають заяви на отримання безоплатної допомоги у вигляді паливної деревини.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

Для того, щоб отримати безоплатну деревину, громадяни мають бути зареєстровані або фактично мешкати в Балаклійській територіальній громаді Харківської області.

Допомога призначається наступним категоріям населення:

1) особам похилого віку 60+ (першочергово одиноко проживаючим особам/подружжям похилого віку (60+));

2) сім’ї, до складу яких входять особи з інвалідністю І групи;

3) сім’ї, до складу яких входять діти з інвалідністю підгрупи «А»;

4) сім’ї, у яких виховується троє та більше дітей, в тому числі діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування;

5) одинокі батько чи мати, які мають на вихованні дітей віком до 14 років;

6) сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

7) члени сім’ї військовослужбовця, який загинув (або помер через поранення, контузію або каліцтво) під час воєнного стану в Україні;

8) демобілізовані особи, учасники бойових дій, добровольці, мобілізовані особи, військовослужбовці, які  безпосередньо брали та беруть участь в зонах ведення бойових дій після 24.02.2022 та членам їх сімей.

Жителям тих домогосподарств, які мають пічне опалення, необхідно звернутися до уповноважених осіб в старостинських округах та до управління соціального захисту населення Балаклійської міської ради. Адреса: м. Балаклія, пл. Ростовцева, 4, каб. 21.

Прийом заяв та документів буде здійснюватися до 8 грудня 2023 року включно.

Заяви не приймаються, якщо домогосподарство, місцезнаходження житлового приміщення якого зазначене у заяві, вже отримало паливну деревину або грошову допомогу на придбання деревини від міжнародних організацій або благодійних фондів. Також якщо домогосподарство отримало субсидію/пільгу на скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо (окрім категорій громадян, зазначених в пунктах 7 та 8)

Нагадаємо, у Балаклійській громаді Ізюмського району жителів забезпечують дровами. Зокрема, по старостинських округах складаються списки для надання допомоги на придбання твердого палива.  

Нагадаємо також, що у Балаклійській громаді тарифи на житлово-комунальні послуги в опалювальному сезоні 2023-2024 році підвищуватись не будуть.

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті. 

Читайте також: У Балаклії для жителів громади запустили чат-бот: що він вміє

Автор: Анна Хливнюк

Джерело

Новини Харкова