У Дергачах встановлять 37 сталевих євроконтейнерів для сміття

Фото: Дергачівська міська рада Фото: Дергачівська міська рада

Дергачівська громада Харківської області отримала 37 сталевих євроконтейнерів для сміття, які встановлять на території Дергачів.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Дергачівську міську раду, контейнери для сміття громада отримала у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», яка підтримується неурядовою організацією «Global Communities» та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку «USAID»

«Сміттєві баки передані дергачівським комунальникам, які встановлять їх на території Дергачів. Це покращить рівень благоустрою та сприятиме підтримці чистоти у нашому місті. Однак, ми нагадуємо, що чистота міста першою чергою залежить від його жителів», – ідеться у повідомленні.

У міській раді закликали дергачівців не смітити у не призначених для цього місцях і укладати договори на вивіз сміття з «Дергачікомунсервісом».

Євроконтейнери для сміття, Дергачі

Нагадаємо, у Дергачівській громаді з весни 2023 року безкоштовно працюють виїзні бригади стоматологів та сімейних лікарів з Литви. За три візити вони обслугували вже близько 2000 мешканців старостинських округів. Наразі литовські терапевти приїхали до громади вчетверте.

Також нагадаємо, що у Дергачах завершують будівельні роботи на двох пошкоджених обстрілами житлових комплексах.  

Раніше ми писали, що у селі Руська Лозова, де електромережа була знищена окупантами на 95 %, повністю відновили електропостачання. На повне заживлення села енергетикам знадобився майже рік.

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова