Енергетики повністю заживили деокуповане село Малі Проходи

Відновлення світла у Малих Проходах / фото АТ «Харківобленерго» Відновлення світла у Малих Проходах / фото АТ «Харківобленерго»

Електромережі у Малих Проходах були серйозно пошкоджені під час активних бойових дій. Аби повністю заживити село, фахівцям АТ «Харківобленерго» довелося відновити близько 50 % мереж.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».

За словами начальника Дергачівського РЕМ Володимира Климчука, станом на зараз електропостачання відновлено повністю.

«Зараз у нас всі три підстанції – під напругою. У Малих Проходах зареєстровано понад 300 точок обліку. Наразі всі споживачі, які живуть у селі, – зі світлом», – розповів Володимир Климчук.

Він додав, що відновляти електропостачання у Малих Проходах допомагали колеги з Мереф’янського, Первомайського, Краснокутського, Сахновщинського, Богодухівського, Люботинського РЕМів.

Заживлення села Малі Проходи, Харківобленерго

Зараз без світла залишаються жителі 12 населених пунктів, які обслуговує Дергачівський РЕМ: як Гранів, Токарівка, Висока Яруга, Гоптівка та інші. Всі вони розташовані поблизу кордону, і працювати там не можна через постійни обстріли. 

«Щодо Великих Проходів – ми вже розпочали роботи, і вже скоро перші споживачі там будуть зі світлом», – підкреслив Володимир Климчук.

Нагадаємо, фахівці Дергачівського РЕМ АТ «Харківобленерго» повністю відновили електропостачання у селі Дубівка Дергачівської громади, яке розташоване за 10 кілометрів від фронту. 

Також нещодавно фахівці АТ «Харківобленерго» заживили частину Козачої Лопані, знеструмлену внаслідок обстрілів.

1 1 1 1 Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова