Скільки багатоквартирних будинків у Дергачах відновлять до кінця року (фото, відео)

Відновлені багатоквартирні будинки у місті Дергачі / Фото: ХОВА Відновлені багатоквартирні будинки у місті Дергачі / Фото: ХОВА

У місті Дергачі Харківської області завершують відновлювальні роботи у низці багатоквартирних будинків. Їх планують завершити до кінця 2023 року.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на ХОВА.

Як розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, загалом у Дергачах відновлюють 17 пошкоджених будинків на суму 205,7 мільйонів гривень. Роботи на 7 з них вже завершилися, в грудні планують закінчити ще 10.

До кінця року повинні бути завершені всі роботи у зазначених будинках. Окрім усунення наслідків ворожих ударів – проведення аварійно-відновлювальних робіт–, у деяких будинках також обладнуємо підвальні приміщення. Наступного року планується розпочати відновлення низки житлових будинків у Дергачах, наразі триває розробка проєктно-кошторисної документації, –повідомив очільник ХОВА

Наразі в будинках ремонтують під’їзди та сходові марші, виконуються штукатурні роботи. В деяких з них, під захисною плівкою, закінчують фасадні роботи. 

Паралельно у місті ведуться роботи з відбудови Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Було виконано дуже багато робіт. Насамперед замінили перекриття, утеплили покрівлю і фасад, замінили вікна, двері, балкони. У квартирах, які найбільше постраждали від влучань, також відремонтували опалення. Зокрема, проводили роботи з підсилення фундаментів. Це один з найскладніших етапів, адже було потрібно враховувати погодні умови та низку інших факторів, – розповів представник підрядної організації Ілля Подлєсний.

За словами начальник Дергачівської МВА Вячеслава Задоренка, будинки, які наразі відновлюються, піддавалися обстрілам протягом чотирьох місяців з початку повномасштабного вторгнення рф. Нині у Дергачах мешкає 21 тисяча людей.

Нагадаємо, що у Дергачах завершують будівельні роботи на двох пошкоджених обстрілами житлових комплексах.  

Також нагадаємо, мешканцям Дергачівської громади виплатили 117 мільйонів гривень компенсацій за програмою єВідновлення. Гроші надійшли за 1719 заявами, ще щонайменше шість заяв перебувають на розгляді.

1 1 1 1

Читайте також: Лікарі з Литви безкоштовно допомагають мешканцям Дергачівської громади

Автор: Анна Хливнюк

Джерело

Новини Харкова