У Дергачівської лікарні з’явилося нове обладнання для м’язів та суглобів

Фото: Дергачівська міська військова адміністрація Фото: Дергачівська міська військова адміністрація

Завдяки перемозі в обласному конкурсі Дергачівська центральна лікарня Харківської області придбала нове спеціалізоване обладнання для суглобів та м’язів.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

Дергачівська громада перемогла у конкурсі «Ефективна медицина в громаді» з мініпроєктом «Запорука ефективного руху – здорова нервово-м’язова та кісткова системи», завдяки чому для місцевої центральної лікарні було придбано шейверну систему PRAIMED з набором для артроскопічних втручань та електронейроміограф «M-TEST ONE 2».

— Шейверна система дозволить скоротити час проведення операцій на суглобах і надасть змогу виконувати багато процедур при більш щадному впливі на пацієнтів, а електронейроміограф дасть можливість охопити послугами усіх потенційних пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою у виявленні порушень роботи м’язів і периферичних нервів, – розповідає Вячеслав Задоренко.

Також Дергачівщина перемогла в конкурсі «Разом в майбутнє» з проєктом «ТехноПідтримка старостинських округів – відновлюємо життя громади разом». Через це на потреби старостатів було придбано вісім багатофункціональних пристроїв Canon, 16 ноутбуків HP, сім смартфонів Xiaomi та сім планшетів Lenovo. 

Нагадаємо, військові російської армії вдень 5 грудня обстріляли селище Козача Лопань Дергачівської громади. Ворожі снаряди влучили в амбулаторію та об’єкти інфраструктури.  Пошкоджень також зазнали автівки медиків, центральна система газогону, лінії електропередач.

Нагадаємо, фахівці Дергачівського РЕМ АТ «Харківобленерго» повністю відновили електропостачання у селі Дубівка Дергачівської громади, яке розташоване за 10 кілометрів від фронту. 

Читайте також: Газівники відновили перебиті ворогом мережі у Козачій Лопані

Автор: Олександр Манченко

Джерело

Новини Харкова