Прозорість і підзвітність: у Красноградському районі перевіряють актуальні тендери

1

У Красноградському районі Харківської області створено районну робочу групу «Прозорість і підзвітність», до складу якої увійшли представники органів місцевого самоврядування та громадськості, правоохоронці. 

Як передає «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу ХОВА, днями відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» під головуванням її очільника – заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова.

У межах реалізації проєкту на офіційному сайті Красноградської районної адміністрації створено окремий розділ, де можна переглянути актуальну інформацію щодо закупівель. 

«Під час засідань районної робочої групи учасники перевіряють актуальні тендери. Згідно зі звітів, в окремих випадках було виявлено технічні порушення, які не несли шкоди державі», – сказав Євген Іванов. 

Також триває робота з відновлення офіційних сайтів Куп’янської та Лозівської районних військових адміністрацій. Попередні версії сайтів не працюють через знищені внаслідок бойових дій сервери.

«Робота офіційних сайтів необхідна для висвітлення діяльності робочих груп та безперешкодного доступу представників громадськості до актуальних і проведених закупівель. Маємо пришвидшувати роботу в цьому напрямку. За необхідності варто звернутися до представників ІТ-кластера», – розповіла керівник апарату Харківської ОВА та секретар обласної робочої групи «Прозорість і підзвітність» Вікторія Белявцева. 

Проходять перемовини із представниками німецької організації GIZ щодо проведення тренінгів із прозорості тендерних закупівель для керівників структурних підрозділів Харківської ОВА. 

«До цього подібні тренінги організація проводила для органів місцевого самоврядування. Також у проведенні тренінгів за цією темою готові допомогти фахівці Каразінської школи бізнесу», – зазначив директор Благодійного фонду «Джерело відродження» (CFSR) Сергій Жук.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 10 жовтня на Харківщині створили робочу групу «Прозорість і підзвітність». До її складу увійшли керівники структурних підрозділів ХОВА, начальники районних військових адміністрацій області, представники правоохоронних органів та громадськості. У райадміністраціях створили аналогічні робочі групи.

Під час засідання 5 листопада робоча група розглянула ситуацію із порушенням тендерної процедури в селі Руська Лозова. Мова йде про капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку. 

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова