На Харківщині розширили ефір місцевого радіомовлення на Красноградську громаду

Красноградська телевежа Красноградська телевежа

Відсьогодні «Українське Радіо. Харків» можуть слухати також жителі Красноградської громади.

 

Включення в етер «Українського Радіо. Харків» у Краснограді відбувається у будні з 17:35 до 18:00 на частоті 107.6, повідомляє «Слобідський край». 

До цього включення місцевої редакції «Українського Радіо» було доступне тільки жителям Харкова та Первомайського у зв’язку з технічними обмеженнями. Наразі технічні проблеми вдалося розв’язати, повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації. 

– Питання мовлення «Українського Радіо. Харків» у громадах області піднімалося впродовж кількох років, однак тільки зараз його вдалося вирішити, – зазначила директорка Департаменту масових комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації ХОВА Ярослава Бережна. – Продовжуємо спільно працювати над розширенням українського мовлення в області та, зокрема, забезпеченням доступу до місцевих новин для жителів регіону. 

Нагадаємо, росіяни намагаються вести фейкове радіомовлення на Харківщину з бєлгорода під брендом «Слобожанське FM». Під час окупації Вовчанська загарбники вкрали комп’ютер з позивними і музичним контентом харківської радіостанції. У квітні вони мовили на частоті 90,2 FM, а у березні на хвилі 100 МГц.

Більше новин Харків та Харківська область читайте на нашому сайті. 

Читайте також: У Краснограді та Наталиному починає мовлення військове радіо

Автор: Дмитро Саломанка

Джерело

Новини Харкова