На станції Берестовеньки припиняють продаж квитків на потяги та електрички

Станції Берестовеньки / фото Вікіпедія, автор: Nadiya Li Станції Берестовеньки / фото Вікіпедія, автор: Nadiya Li

З 1 грудня закриваються квиткові каси та припиняється оформлення проїзних та перевізних документів у приміському та далекому сполученні на станціях та зупиночних пунктах, що розташовані на станції Берестовеньки.

Як передає «Слобідський край», про це повідомляє голова Красноградської громади Світлана Кривенко з посиланням на інформацію «Харківської дирекції залізничних перевезень»

Проте рух приміських електропоїздів, зупинки на зупиночних платформах та станціях, посадка/висадка пасажирів буде проводитися згідно діючого графіку руху поїздів.

Продаж квитків у приміському сполученні буде здійснюватися безпосередньо в електропоїзді касирами роз’їзними та провідниками, а в далекому сполученні оформлення проїзних документів можливо через офіційний сайт Укрзалізниці.

Нагадаємо, квитки на нічні поїзди з Харкова до Перемишля та Хелма можна придбати лише онлайн через електронні канали продажу. 

Також ми писали, що Укрзалізниця призначила нові зупинки по дорозі декількох поїздів, у тому числі Харків – Львів та Харків – Ужгород.

Нагадаємо також, що на вокзалах та в поїздах «Укрзалізниці» розпочали роботу перші маршали залізничної безпеки. Наразі вони працюють на одному з популярних західних напрямків.

Читайте також: На вокзалі Харків-Пасажирський поділилися Вифлеємський вогнем з усіма охочими

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова