Село Першотравневе перейменують: якою буде нова назва

Фото ілюстративне Фото ілюстративне

Депутати Красноградської міської ради підтримали Подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Пешотравневе Красноградського району Харківської області.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на голову Красноградської громади Світлану Кривенко.

За словами Світлани Кривенко, поданню до ВР передувало опитування серед жителів села щодо перейменування. За результатами опитування більшість голосів мешканців віддано за назву: село Мирне Красноградського району Харківської області.

Також Красноградською міською радою проведено громадські слухання, за результатами яких мешканці висловилися за перейменування села Першотравневе Красноградського району Харківської області на село Мирне.

Нагадаємо, у Безлюдівській громаді Харківської області продовжують обговорювати перейменування юридичного ліцею імені Героя Радянського Союзу Підкопая.

Рішенням позачергової сесії Харківської міської ради в місті перейменували 26 вулиць, назви яких були пов’язані з росією та її союзниками.

Також у Харкові депутати міської ради ухвалили рішення про перейменування залізничної станції «Харків-Балашовський» у «Харків-Слобідський».

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова