Мудрик з міста Красноград забив четвертий м’яч за «Челсі» (відео)

Гол Михайла Мудрика з міста Красноград Харківської області допоміг «Челсі» здолати «Крістал Пелес».

Вчора, 27 грудня, лондонський «Челсі» в рамках 19-го туру АПЛ вдома приймав «Крістал Пелес». У стартовому складі «аристократів» вийшов уродженець міста Красноград Михайло Мудрик. На 13-й хвилині він відкрив рахунок у зустрічі. Мало Гюсто віддав передачу на лінію воротарського майданчика на українця, який ударом в дотик переправив м’яч у сітку воріт суперника. У першому таймі Михайло міг оформити перший дубль за «Челсі», але не зумів реалізувати вихід віч-на-віч з голкіпером суперника. Мудрик відіграв 71 хвилину, після чого був замінений через пошкодження. «Челсі» у цій грі здобув мінімальну перемогу 2:1.

Цей гол Мудрика став для нього вже четвертим у футболці лондонського клубу. Нагадаємо, до цього він забивав «Фулхему», «Арсеналу» та «Ньюкаслу».

– На мою думку, Мудрик відмінно відіграв у вчорашньому матчі. Так, міг забивати і другий м’яч, але трохи заметушився і не реалізував той момент. Вважаю, що ці голи надають йому впевненості з кожною грою. Щодо пошкодження, думаю, воно незначне, однак з ним особисто з цього приводу не спілкувався, – каже в розмові з кореспондентом медіа «Слобідський край» перший тренер Мудрика Михайло Меркулов.

Видання Football.london стверджує, що українець встигне відновитися до наступної матчу «Челсі» в рамках АПЛ проти «Лутона», який відбудеться післязавтра, 30 грудня.

Автор: Савелій Мякушко