Мудрик з міста Красноград заробив пенальті в матчі за «Челсі» (відео)

Уродженець міста Красноград Харківської обалсті Михайло Мудрик вийшов в стартовому складі «Челсі» у домашній грі проти «Брайтона».

Учора, 3 грудня, лондонський «Челсі» у 14-му турі АПЛ на своєму стадіоні приймав «Брайтон». У стартовому складі господарів з’явився Михайло Мудрик, який народився в місті Красноград. «Челсі» здобув мінімальну перемогу 3:2, граючи з кінця першого тайму у меншості.

Третій гол «аристократів» був забитий з пенальті, яке заробив Мудрик. Лондонці втікли в контратаку, наш земляк вийшов віч-на-віч з воротарем гостей, але у карному майданчику був збитий суперником. Спочатку арбітр залишив без уваги цей епізод і продовжив гру, однак після підказки VAR (відеоасистент рефері) суддя призначив пенальті. Загалом у цій грі Мудрик провів на полі 81 хвилину.

Минулими вихідними грав іще один футболіст з міста Красноград, який виступає у ТОП-5 чемпіонатах. Йдеться про воротаря мадридського «Реала» Андрія Луніна. Він вийшов у стартовому складі «вершкових» у домашній грі проти «Гранади». Наш земляк провів «сухий» матч, а господарі виграли 2:0.

У цьому сезоні Андрій Лунін за «Реал» зіграв сім поєдинків, у яких пропустив чотири голи. У чотирьох зустрічах він відіграв «на нуль».

Раніше ми розповідали, що Лунін відбив пенальті за мадридський «Реал».

Автор: Савелій Мякушко