Військовозобов’язані на Харківщині мають прибути до ТЦК до кінця року

Чоловікам призовного віку нагадують про відповідальність за ухилення від призову на військову службу.

Усі військовозобов’язані та резервісти, зареєстровані на території Зміївської міської громади, до 29 грудня мають з’явитися до Чугуївського РТЦК.

Усі місцеві чоловіки та ті, що мають статус внутрішньо переміщених у громаді, мають пройти медичний огляд та уточнити особові дані. Про це повідомляє Зміївська міська рада з посиланням на розпорядження начальника другого відділу Чугуївського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки від 4 грудня.

“Враховуючи вищевикладене, на виконання розпорядження начальника другого відділу Чугуївського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки  №3420 від 04.12.2023 року з метою проходження медичного огляду та уточнення особових даних просить прибути військовозобов’язаних та резервістів, зареєстрованих на території Зміївської міської громади, до другого відділу Чугуївського РТЦК та СП в період до 29.12 2023 року за адресою:  м. Зміїв , вул. Покровська, 31”, – йдеться у повідомленні.

У ТЦК також нагадали про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухилення від призову на військову службу.

Окрім того чоловікам, які мешкають на території громада та мають статус тимчасово переміщених осіб, рекомендують стати на військовий облік за новою адресою, де вони проживають на даний час.

Раніше аналогічний наказ “Про проведення загальної мобілізації” видав Івано-Франківський міський ТЦК, зобов’язавши військовозобов’язаних з’явитися у міський ТЦК у 10-денний термін.

В Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ запровадили воєнний стан та мобілізацію. Призивають військовозобов’язаних українців віком 18-60 років, винятки – люди з відстрочкою або виключені з військового обліку. Навесні 2023 року Верховна Рада зменшила граничний вік призовників строкової служби з 27 до 25 років.

Джерело

Новини Харкова