Ракетний обстріл Харкова: кількість постраждалих збільшилась. ОНОВЛЕНО

Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

У понеділок, 2 січня, близько 7:30 окупанти здійснили масовану ракетну атаку на Харків. Унаслідок обстрілу поранення отримали десятки людей, однак їхня кількість щодня зростає. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

Оновлено 13:10

Наразі у медзакладах залишаються 16 постраждалих. Зокрема, на стаціонарному лікуванні перебувають 11 жінок та 5 чоловіків, серед них 9-річний хлопчик. За даними медиків, стан дитини середньої тяжкості, однак стабільний. Хлопчик отримав мінно-вибухову травму і забійну рану м’яких тканин.

У важкому стані 56-річний чоловік, його прооперували. Поранений отримав множинні уламкові ураження.  

Інші ж пацієнти знаходяться у стані середньої тяжкості у відділеннях хірургії, серцево-судинному та офтальмологічному відділеннях, повідомили у ХОВА.

Оновлено 12:19

Тільки що стало відомо, що у лікарні померла одна з поранених — 84-річна жінка. Загалом унаслідок ракетної атаки загинуло 2 жінок.

Оновлено 12:00

Станом на 4 січня кількість поранених через ракетну атаку на Шевченківський район Харкова збільшилась до 63, йдеться у повідомленні.

Зокрема, до лікарів звернулась 23-річна дівчина. У постраждалої акуботравма.

Нагадаємо, раніше ми писали, в якому стані перебувають постраждалі після ракетної атаки у Харкові. Усі вони опинилися у різних відділеннях: від травматологічного до серцево-судинної хірургії. Один із поранених отримав пошкодження черевної порожнини, а також травматичну ампутацію правої кисті. Детально про те, що відбувалося у місті під час обстрілу та як росла кількість поранених, читайте тут. 

Читайте також: Житловий фонд Харкова відновлюють після обстрілів: скільки відремонтовано

Автор: Анна Хливнюк

Джерело

Новини Харкова