У місті Лозова пройшов футзальний турнір на підтримку ЗСУ

Фото: facebook.com/SergiySelenskyy Фото: facebook.com/SergiySelenskyy

Команди з чотирьох громад Харківської області взяли участь у Відкритому різдвяному кубок з футзалу на підтримку ЗСУ 2023 року, що пройшов у місті Лозова.

У неділю, 24 грудня, у місті Лозова відбувся Відкритий різдвяний кубок з футзалу на підтримку ЗСУ 2023 року. У ньому взяли участь 7 команд з чотирьох громад області. Чотири колективи були з Лозівської ТГ ФК «Рятівник» (ДСНСники), ФК «ЛОДПІ» (податківці), ФК «Дистанція колії» (залізничники) та ФК «Лозівська ТГ» (збірна Лозівської громади). Також на змагання приїхали ФК «Барвінкове», ФК «Первомайський» та ФК «Красноград».

Учасники були розділені на дві групи, в одній було чотири колективи, в іншій – три. Потім по дві кращі команди виходили до півфіналу, де переможці потрапляли у фінал. У вирішальному матчі змагань зустрілися «Рятівник» і «Лозівська ТГ». Основний час матчу закінчився внічию, а по пенальті перемогли «рятівники». Про це медіа «Слобідський край» розповів заступник голови Федерації футболу міста Лозова Андрій Бакулін.

За підсумками турніру були визначені кращі гравці змагань:

  • «Кращий воротар» – Олег Мурга («Рятівник»); 
  • «Кращий захисник» – Олег Бугаков («Барвінкове»); 
  • «Кращий нападник» – Микита Бутко («Лозівська ТГ»); 
  • «Кращий бомбардир» – Юрій Кривошеєв, команда «Рятівник»; 
  • «Кращий гравець» – Родіон Шкаруба, команда «Лозівська ТГ». 

Під час турніру був організований збір коштів на потреби ЗСУ. Стояла скринька, куди люди кидали гроші і в такий спосіб доєдналися до допомоги нашим військовим.

Нагадаємо, що у Новій Водолазі на благодійному ярмарку збирають кошти на потреби ЗСУ.

Читайте також: У Донецькій громаді освітяни зібрали 42 кілограми кришечок для ЗСУ

Автор: Савелій Мякушко

Джерело

Новини Харкова