Лозівчанин став чемпіоном Європи з сумо серед кадетів та юніорів

Фото надані Сергієм Некрасовим Фото надані Сергієм Некрасовим

18-річний лозівчанин Нікіта Каневський у командних змаганнях у складі збірної України виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи, який днями завершився в Швейцарії.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив батько та перший тренер Нікіти Каневського Сергій Некрасов.

З 10 по 12 листопада в швейцарському місті Ренан проходив чемпіонат Європи з сумо серед кадетів та юніорів. У змаганнях брало участь 16 країн, серед яких була і Україна. За нашу збірну виступав 18-річний лозівчанин Нікіта Каневський. У командних змаганнях у ваговій категорії до 80 кілограмів він виборов золоту медаль. У чвертьфіналі наш земляк переміг естонця, далі був сильнішим за поляка, а у фіналі здолав угорця. Це вже третя перемога Нікіти на міжнародних змаганнях цьогоріч. До цього він ставав чемпіоном світу з боротьби сумо та чемпіоном світу з пляжної боротьби.

Наразі лозівчанин є студентом Київського Олімпійського професійного коледжу імені Івана Піддубного. З 4 до 15 років Нікіта Каневський тренувався в лозівському спортивному клубі «Grand Sport Elite» у батька, який став його першим тренером, Сергія Некрасова. За цей час демонстрував високі результати, зокрема був чемпіоном і неодноразовим призером Європи з боротьби та призером України з вільної боротьби.

– Коли він змалку почав тренуватися, він був далекий від спорту, і морально, і фізично. Це дійсно був не спортсмен. Однак я люблю спорт і розумів, що спорт для нього майбутнє, я всілякими різними методами та хитрощами привчав його до цієї справи. На тренування ми ходили через магазин, тобто я йому щось купляв, а він ішов займатися. Добре потренувався – купляв йому іграшку чи ще щось. І так тривало років до 10, а потім його це так зацікавило, що він сам тягнув мене на тренування. Я не очікував, що мої методи можуть так вплинути на дитину. Він захворів спортом, це діагноз. Він дуже працьовитий, спорт у нього на першому місці. У нього є все, аби стати олімпійським чемпіоном, я впевнений, що він ним стане, – розповідає медіа «Слобідський край» Сергій Некрасов.

Сумоїст Нікіта Каневський і його батько Сергій Некрасов, Лозова, Харківська область, Україна

Нікіта Каневський разом зі своїм батьком Сергієм Некрасовим

Нагадаємо, 7 листопада гравець з Харкова допоміг «Шахтарю» здобути сенсаційну перемогу над «Барселоною».

На початку листопада харківський «Металіст 1925» здобув вольову перемогу в чемпіонаті України.

Також ми розповідали, що в Донецькій територіальній громаді проходить дитячий футзальний турнір, де беруть участь команди з трьох ТГ Харківщини.

Більше новин міста Лозова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Більше новин рубрики спорт читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко