У Лозовій замінили ще одну постраждалу через обстріл ділянку водовідведення

Фото: Лозівська міська рада Фото: Лозівська міська рада

У місті Лозова Харківської області відновили понад 300 метрів каналізаційних мереж, що були пошкоджені внаслідок обстрілу Палацу культури у 2022 році. Роботи були виконані у рекордні строки завдяки новій техніці.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» розповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денис Петренко.

За вересень 2023 року працівники підприємства «Лозоваводосервіс» оновили понад 300 метрів каналізаційних мереж. Як зазначає заступник міського голови, робота виконана у рекордні строки, оскільки була закуплена нова техніка.

У серпні Лозівська міська громада придбала екскаватор, що дозволяє працювати на глибині у понад шість метрів. Раніше таку техніку доводилося орендувати, через що ремонт тривав довше.

— Зараз за день ми риємо більше, ніж раніше за 3-4 дні, – пояснив керівник «Лозоваводосервіс» Олександр Марченко.
Наразі залишається ще один аварійний відрізок, на якому роботи продовжуватимуться.

Нагадаємо, що система водовідведення постраждала після російського обстрілу Лозівського палацу культури у 2022 році. З того часу почали виникати масштабні аварії на колекторах, що розташовані неподалік. Через це тисячі місцевих жителів залишалися без води.

Крім того, у Лозовій  85 заявників отримали компенсації за пошкоджене внаслідок збройної агресії рф житла на загальну суму майже 5,5 мільйона гривень.

Більше новин Лозова читайте на нашому сайті.

Читайте також: У Лозовій тарифи на проїзд у маршрутках не підвищуватимуть

Автор: Олександр Манченко

Джерело

Новини Харкова