У напівзруйнованому селі Барвінківської громади заживили насосну станцію

Зруйнована будівля сильської ради у селі Велика Комишуваха / Фото АТ «Харківобленерго» Зруйнована будівля сильської ради у селі Велика Комишуваха / Фото АТ «Харківобленерго»

Фахівці заживили насосну станцію у Великій Комишувасі Харківської області.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».

Енергетики відновили електропостачання насосної станції, яка забезпечує водою село Велика Комишуваха Ізюмського району. До об’єкту водопостачання підведено повітряну лінію 0,4 кВ, проте для цього довелося замінити деякі опори та 200 метрів пошкодженого дроту, розповів керівник Барвінківського РЕМ Віталій Соколов,.

До того ж, роботи ускладнилися через необхідність провести розмінування на великій території.

«Складність робіт у Великій Комишувасі полягало в тому, що село територіально дуже «розкидане». Саперам довелося попрацювати, щоб провести розмінування, а нам – щоб заживити усіх споживачів. Наразі всі жителі села, які повернулися, – зі світлом. Тепер до мережі підключили і водокачку», – пояснив Віталій Соколов.

Він уточнив, що мова йде виключно про заживлення насосної станції. Питанням відновлення водопостачання у селі знаходиться у компетенції місцевої влади.

Нагадаємо, у Барвінківській громаді Харківської області зареєстровано 188 заяв про пошкоджене майно. Комісія вже розглянула 116 заяв, з яких 108 – отримали позитивне рішення про надання компенсації. 

Також ми повідомляли, що у Харківській області відновили роботу Барвінківського сектора ГУ ДМС.

Більше новин Барвінкове читайте на нашому сайті.

Читайте також: Андріївський ліцей № 1 поповнився сучасним математичним обладнанням

Автор: Анна Хливнюк

Джерело

Новини Харкова