Барвінківці навчили, як треба танцювати грузинський танець

Колектив "Феєрія"/Фото: Оксана Большова Колектив “Феєрія”/Фото: Оксана Большова

Барвінківський колектив естрадного танцю «Феєрія» на Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Різдвяна казка Карпат» посів І місце з «Гірським танцем». Для керівника колективу Оксани Большової поштовхом до створення композиції став виступ легендарного балету Сухішвілі, який їй пощастило бачити в студентські роки. Давнішня мрія обернулася успіхом.

 Про це медіа «Слобідський край» розповіла сама Оксана Большова, керівник танцювального колективу.

– Наш дебют видався вдалим. Вийти до глядача з «Гірським танцем» ми планували ще декілька років тому, та спершу завадив коронавірус, потім почалася війна. Вимушено був дещо змінений і склад артистів, бо вони просто виросли. І ось, нарешті, ми це зробили, – розповідає пані Оксана.

Голова журі, український венесуелець Амадор Лопес, так висловився на адресу юних артистів:

 -Дякую вам, діти, що ви продовжуєте танцювати, незважаючи на війну. Військові тримають фронт для того, щоб у тилу ви могли займатися своїм улюбленим ділом. Якщо хтось із учасників роздосадуваний творчою невдачею, прошу прийняти це як виклик до ще більшої самовіддачі, – сказав Амадор Лопес.

До війни барвінківський колектив «Феєрія» об’їздив з танцями майже всю Україну і трохи закордоння.  На його рахунку не одна творча перемога, але ця особлива, бо пробилась крізь коронавірус і війну.  

Нагадаємо, що ансамбль із Циркунівської громади переміг у конкурсі «Зимова казка».

 

Читайте також: Тисячі переглядів зібрав незвичайний кавер колядки від гурту з Нової Водолаги (відео)

Автор: Тетяна Чмут

Джерело

Новини Харкова