У лікарні помер командир із Харківської області

Лікарі з Дніпра намагалися врятувати Юрія Логачова.

Юрію Логачову було 44 роки.

26 грудня у Військово-медичному клінічному центрі Східного регіону (Дніпро) помер військовий із Лозівського району Харківщини Юрій Логачов. У Збройних силах України він служив на посаді командира гранатометного відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки механізованого батальйону. Був сержантом.

За інформацією Лозівської міської ради, народився Юрій Логачов у селі Катеринівка, ріс у багатодітній сім’ї, після школи вступив до Лозівського професійного ліцею №36. Отримав професію слюсаря. Працював у Панютинському вагоноремонтному заводі і на Лозівському ковальсько-механічному заводі.

“Усе, що можна сказати гарного й доброго про людину, це можна сказати й про хлопця: спокійний, скромний, вихований, хазяйновитий, завжди приходив на допомогу вчителям, активно брав участь у самодіяльності класу та школи. “Золота дитина” — саме таким запам’ятався Юра класному керівнику Цимбал Наталії Олександрівні”, — розповіли у Лозівській міськраді.

На захист України Юрій Логачов став ще у 2014 році. У нього залишилися двоє синів. Попрощалися із військовим 28 грудня.

Як писав , на фронті загинув військовий із Первомайської громади Харківщини Роман Картанов. По позиціях підрозділу бійця влучив російський безпілотник. 

Джерело

Новини Харкова