У прикордонному селі Пашкове повністю відновили електропостачання

Заживлення села Пашкове / фото АТ «Харківобленерго» Заживлення села Пашкове / фото АТ «Харківобленерго»

У Харківській області енергетики повернули світло жителям села Пашкове Ізюмського району, яке було знеструмлене ще у березні 2022 року. Через близькість до кордону з Донецької областю та лінією зіткнення село дуже постраждало від бойових дій.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».

За словами начальника Барвінківського РЕМ Віталія Соколова, світло у селі Пашкове зникло ще у березні 2022 року. Через щільну замінованість енергетики почали відновляти електропостачання після роботи саперів.

«Спочатку ми відновили високовольтну лінію 10 кВ, а потім вже працювали безпосередньо по селу: замінили 23 пошкоджені електроопори та понад два кілометри дроту», – розповів він.

Харківобленерго, село Пашкове – жовтень 2023

Прикордонне село Пашкове було знеструмлене з березня 2022 року

Віталій Соколов повідомив, що зараз у селі заживлені всі будинки, в яких живуть люди.

Також тривають ремонтні роботи і у селі Курулька. Начальник РЕМ каже, що за сприятливих погодних умов відновлення електропостачання у селі завершать через два тижні.

Харківобленерго, заживлення села Пашкове, жовтень 2023

Енергетики повністю відновили електропостачання у селі Пашкове

Нагадаємо, заживлення абонентів у селі Курулька розпочалося ще влітку, після того, як сапери розмінували ЛЕП. Енергетикам довелося замінити 12 опор та 10 кілометрів проводу високовольтної лінії 10 кВ.

Нагадаємо також, що у Барвінківській громаді Харківської області зареєстровано 188 заяв про пошкоджене майно. Комісія розглянула 116 заяв, з яких 108 – отримали позитивне рішення про надання компенсації. 

Також ми повідомляли, що у Харківській області відновили роботу Барвінківського сектора ГУ ДМС.

Більше новин Барвінкове читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова