Привітання з Днем захисника України

З Днем захисника тебе!

Небо завжди голубе,

Буде хай над головою

І красою степовою

Любувався, щоб завжди

Не стрічав, щоб ти біди.

Був веселим і відважним,

Сильним, мудрим і поважним!


За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі “СЛАВА!”

Українські захисники!

З Днем захисника!


Вітаємо всіх захисників та захисників України. Ви всі для нас – справжні герої! Нехай Господь вас береже, а близькі та рідні скоріше дочекаються вашого повернення. Віримо, що Україна неодмінно переможеУ такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі та хоробрі. Нехай служба буде спокійною, а життя – яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни, Слава Україні


Вітаю тебе зі святом всіх мужчин, які не бояться стати на захист своїх близьких і своєї країни! Від імені всіх жінок я кажу спасибі тобі й таким мужчинам, як ти! Поруч з вами ми не боїмося відчувати себе захищеними й тендітним


З нагоди свята вітаємо усіх, хто має високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинамВітаю українців із Покровою Пресвятої Богородиці, нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого. Вітаю воїнів із Днем захисника України та українського козацтва, хай кулі вас облітають, та вороже залізо оминає ваше тіло, а дух буде міцнішим за крицю


Сердечно вітаю Вас з Днем захисника України — святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.
Від усього серця бажаю Вам миру, здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!


Вітаю Вас з Днем захисника! Подвиги захисників України — це та велика і велична правда історії. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина.
Бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці.На честь свята вітаємо всіх, хто має високе звання захисника України! Шолом сердечні привітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та бажаємо міцного здоров’я, добра, щастя, згоди Вам та Вашим сім’ям


Вітаю всіх чоловіків та жінок – захисників України. Поки є герої, які захищають мирне майбутнє наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо. Молимося за вас, воїни України!


Вітаю всіх чоловіків та жінок – захисників України. Поки є герої, які захищають мирне майбутнє наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо. Молимося за вас, воїни України!Зі святом! Ти — найкращий приклад відважної та сміливої ​​людини! Дякую тобі за відданість Україні, за те, що з кожним днем ​​ти наближаєш довгоочікувану перемогу.


З Днем захисників та захисниць України! Завжди пам’ятай про те, що ми чекаємо на тебе щодня! Наш найхоробріший і неймовірно відповідальний герой, будь завжди під Божим захистом!


Зі святом! Твоя робота — це справжній подвиг! Дякую за твоє хоробре серце, мужність і незламність! Більше тобі сил, добрих емоцій та здорових рідних! Залишайся завжди на зв’язку! Слава Україні! 

Новини Харкова