В Ізюмі для ідентифікації загиблих не вистачає біологічних зразків

1

У місті Ізюм Харківської області бракує ДНК родичів загиблих для ідентифікації тіл.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Ізюмську міську раду.

Слідчі поліції разом із криміналістами продовжують роботу з ідентифікації тіл загиблих, які були поховані поблизу кладовища на вулиці Шекспіра в Ізюмі. Для цього фахівцям необхідно зібрати біологічні зразки у родичів загиблих. 

Відбір біологічних зразків відбуватиметься 2 листопада о 10:00 за адресою: пров. Залізничний, 4 (район Залізничного ринку), місто Ізюм.

Раніше ми повідомляли, що станом на 11 вересня 2023 року все ще не вдалося ідентифікувати 57 жертв із масового поховання на околицях міста Ізюм Харківської області.

Нагадаємо, після звільнення Ізюма у вересні 2022 року правоохоронці виявили в лісі неподалік міста масове поховання. З нього вилучили 451 тіло цивільних осіб (198 чоловіків, 212 жінок та 7 дітей) і 22 військовослужбовці. Експертизами ДНК підтверджено, що в масовому похованні було тіло дитячого письменника Володимира Вакуленка, якого окупанти застрелили. Окрім того, 28 грудня стало відомо, що керівник ізюмського осередку «Пласту» Олег Єфіменко також був похований у лісі. Експерти підтвердили, що перед смертю чоловіка катували.

Більше новин Ізюм та Ізюмський район читайте на нашому сайті. 

Читайте також: Знищена краса. Половецькі статуї на горі Крем’янець в Ізюмі

Автор: Анна Хливнюк

Джерело

Новини Харкова