У деокупованому Ізюмі впала опора пішохідного мосту (фото)

Фото: Костянтин Григоренко, Обрії Ізюмщини Фото: Костянтин Григоренко, Обрії Ізюмщини

Під час ворожого штурму правобережної частини міста Ізюм Харківської області у березні 2022 року від танкових обстрілів сильно постраждав пішохідний міст.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Обрії Ізюмщини.

Під час тимчасової окупації Ізюма пішохідний міст став єдиною артерією, яка з’єднувала лівий і правий береги річки Сіверський Донець. Після деокупації міста комунальні служби полагодили споруду, однак вона все одно залишалась в аварійному стані.

У неділю, 19 листопада, у другій половині дня пошкоджений пілон мосту впав у річку. Ніхто не постраждав.

Начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко повідомив, що місцева влада планує терміново звернутися до експертів з метою обстеження стану мосту. Найближчим часом комунальні служби обстежать міст та приймуть рішення щодо його подальшої експлуатації.

Коштів на капітальний ремонт мосту в міському бюджеті не передбачено, додав він.

Нагадаємо, Половецьких баб в Ізюмі передали на реставрацію. «У зв’язку з їх майже тисячорічним віком та активними бойовими діями на території міста Ізюм у 2022 році, у скульптурах почали відбуватися швидкоплинні руйнівні процеси, через які з’явилась загроза взагалі втратити ці пам’ятки», – розповіли у міській раді.

Раніше ми писали, що в Ізюмі будуть відновлювати першочергово. Наразі місцева адміністрація шукає донорів, щоб відновити житлові будинки, школи, дитячі садки та адміністративні будинки.

Більше новин Ізюм читайте на нашому сайті.

Читайте також: Війна та жахи окупації: хто вбив дитячого письменника Володимира Вакуленка з Ізюма

Автор: Анна Хливнюк

Джерело

Новини Харкова