Масовані обстріли Харкова: лікарі розповіли про стан постраждалих

Фото: ХОВА Фото: ХОВА

Наразі до однієї з лікарень Харкова госпіталізовано 12 людей. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію ХОВА.

«До нас було доставлено 16 осіб, з них двоє дітей. Дітям ми надали допомогу і відправили на подальше лікування. Двоє дорослих отримали амбулаторну допомогу і пішли додому. 12 госпіталізованих переважно мають від уламків пошкодження кінцівок, тулуба, обличчя, голови різних ступенів важкості. Серед них наразі маємо троє важких», – зазначили у лікарні.

Зокрема, чоловік отримав пошкодження черевної порожнини, його вже прооперували, також він мав травматичну ампутацію правої кисті. Наразі він перебуває у відділенні реанімації.

«У молодої жінки були пошкодження променевої артерії, вона прооперована і перебуває в судинному відділенні. Жінка 1946 року народження має значні пошкодження голови й обличчя, перебуває у відділенні екстреної (невідкладної) допомоги», – говорять у медзакладі.

Нагадаємо, учора ми писали, в якому стані перебувають постраждалі після ракетної атаки у Харкові. Усі вони опинилися у різних відділеннях: від травматологічного до серцево-судинної хірургії. Один із поранених отримав пошкодження черевної порожнини, а також травматичну ампутацію правої кисті.

Детально про те, що відбувалося у місті під час обстрілу та як росла кількість поранених, читайте тут

Читайте також: У Харкові через обстріли пошкоджено понад 60 будинків

Автор: Ксенія Карпенко

Джерело

Новини Харкова