У харківському метро відкриють дитсадок

Групи запрацюють із нового року.

Дітей навчатимуть на п’яти станціях метро.

4 грудня на засіданні виконавчого комітету Харківської міськради прийняли рішення про організацію навчання у метро для дітей старшого дошкільного віку. Дитячий підземний садочок запрацює 6 січня 2024 року. Скільки часу триватимуть заняття для дітей у метро, міськрада поки не повідомила, однак зазначила, що вони будуть короткотривалими. Кількість груп, які планують відкрити для дітей 5-6 років, теж поки не відома.

Діти старшого дошкільного віку займатимуться на станціях “Університет”, “Перемога”, “Академіка Павлова”, “Метробудівників” і “Тракторний завод”.

Нагадаємо, у Харкові метрошкола запрацювала у вересні 2023 року. Класи облаштовані на п’ятьох станціях метро (ті ж, де планують відкрити дитсадок). Усього для метрошколи створили 105 класів. У них займаються 2094 школярі.

Як писав , у Харкові не відкриватимуть нових класів у підземній школі в метрополітені. За словами мера Харкова Ігоря Терехова, охочих серед батьків дуже багато, але потужності метрополітену вже практично вичерпані. 

Наприкінці жовтні Терехов повідомив, що у 2024 році у класах метрополітену планують відкрити підготовчі групи для дошкільнят. Вони працюватимуть на вихідних та під час шкільних канікул, коли в метрошколі не буде уроків. У цих групах п’ятирічних дітей готуватимуть до школи. Робити стаціонарний дитячий садочок під землею на станції метро вважають недоцільним.

Джерело

Новини Харкова