Барвінківська та Близнюківська громада уклали меморандум про співпрацю

Фото: Олександр Бало Фото: Олександр Бало

Міський голова Барвінкового Олександр Бало та очільник Близнюківської громади Геннадій Король домовилися за взаємної підтримки сприяти розвиткові таких галузей, як охорона здоров’я, культура, спорт на рівні громад.

Про це медіа «Слобідський край» розповів Барвінківський міський голова Олександр Бало.

– Насправді ми вже давно плідно співробітничаємо. У період, коли наша громада перебувала під обстрілами, саме сусіди з Близнюківщини надали притулок сотням барвінківців і допомогли їм облаштуватися на новому місці, – зазначає добродій Бало.

Очільник Барвінківської громади також згадав спільний захід на підтримку ЗСУ влітку цього року. Він відбувся у Гаврилівському старостинському окрузі на рівновеликій відстані і від Барвінково, і від Близнюків. Тоді разом на потреби ЗСУ вдалося задонатити понад 60 тисяч гривень.

– Річницю визволення Барвінківщини від рашистської навали, яка збіглася в часі з датою визволення наших місць від німецько-фашистських військ, відзначали вже на Близнюківщині. Святкували скромно, з огляду на безпекову ситуацію, але разом задонатили для наших хлопців на передовій близько 70 тисяч гривень, – розповідає очільник Барвінківської громади.

У рамках підписаного меморандуму планується налагодити транспортне сполучення між двома громадами. Цей проєкт обговорювався ще в мирний час, та завадила війна. Також очільники двох сусідніх громад виношують у планах придбання вартісного медичного обладнання. Де воно буде встановлене – у Барвінківській чи Близнюківській лікарні – значення не матиме. Головне, щоб людям обох громад було зручно.

Нагадаємо, що у напівзруйнованому селі Барвінківської громади заживили насосну станцію.

Також нагадаємо, що останні підготовчі роботи до зимових холодів тривають в Ізюмській, Балаклійській і Барвінківській громадах. Зокрема, відбувається ремонт водогонів. Допомагають у цьому партнери з країн Євросоюзу.

Раніше ми писали, що у Харківській області енергетики повернули світло жителям села Пашкове Ізюмського району, яке було знеструмлене ще у березні 2022 року. 

Більше новин Барвінкове читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут

Джерело

Новини Харкова