Володимир Зеленський приїхав на Харківщину

Президент відвідав командний пункт оборонців Куп'янська.

Голова держави нагородив бойових командирів.

У четвер 30 листопада Президент України Володимир Зеленський приїхав на Куп’янський напрямок. Він перебуває на передовому командному пункті захисників Куп’янська. Під час візиту голова держави подякував українським військовим, які захищають Харківську область і побажав їм перемоги, міцності, ініціативи. Також попросив берегти близьких і побратимів. Бойові командири отримали нагороди. Відповідне відео свого візиту Зеленський опублікував у Telegram-каналі. На зустрічі був присутній командувач Сухопутних військ Збройних сил України, генерал-полковник Олександр Сирський.

“Тут присутні саме бойові командири, які на цьому, на Куп’янському напрямку, захищають мирне життя в Україні, на Харківщині тих людей, які розуміють, що без вас у них не буде навіть того мирного життя, навіть такого складного, тим не менше можливості жити, працювати, навчатися. Я знаю, що ви щоденно втрачаєте близьких людей, побратимів. Знайте, що всі розуміють, що це найвища ціна. І тому я вас дуже прошу берегти себе, берегти своїх близьких, побратимів, військових, офіцерів, солдатів. Звичайних солдатів, які з вами поруч воюють щоденно, віддаючи свої життя заради України. Я бажаю вам перемоги, бути міцними, не втрачати ініціативу, захищати Харківщину, захищати Куп’янськ, захищати кожний квадратний метр нашої землі. Слава Україні”, — сказав Зеленський. 

Як писав , 3 жовтня Володимир Зеленський відвідав захисників на Куп’янсько-Лиманському напрямку. Президент провів нараду із комбатами, дізнався про ситуацію на фронті, потреби підрозділів, нагородив військових.

Після відвідання позицій на Куп’янському та Лиманському напрямках голова держави приїхав до Харкова. 

Джерело

Новини Харкова