Харків’янам виплатили понад 180 мільйонів гривень за програмою єВідновлення

Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У місті Харків заявки на отримання грошової компенсації на ремонт житла за програмою «єВідновлення» подали понад 9800 жителів.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Більше 7 тисяч заявок спеціальна комісія вже відпрацювала. На ремонт пошкодженого житла харків’яни вже отримали майже 183 мільйони гривень.

У Харківській міській раді нагадують, що отримати державну виплату на ремонт свого житла, яке має незначні пошкодження внаслідок обстрілів, може кожен харків’янин. Для цього необхідно подати заявку в застосунку «Дія».

Харків, будинок з вибитими внаслідок обстрілів вікнами

Нагадаємо, мешканцям Дергачівської громади виплатили 117 мільйонів гривень компенсацій за програмою єВідновлення. Гроші надійшли за 1719 заявами, ще щонайменше шість заяв перебувають на розгляді.

А мешканці Роганської громади Харківської області можуть отримати допомогу на відновлення будинків не тільки за державною програмою єВідновлення, а й за кошти місцевого бюджету.

Раніше ми писали, що з наступного року програма єВідновлення змінює формат і умови. Кошти перераховуватимуть власникам житла за придбані будматеріали та/або виконаний ремонт у пошкодженій оселі.

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова