На Півдні загинули штурмовик і розвідник із Харківської області

Громади попрощалися з Ельханом Аскеровим та Андрієм Козачком.

На війні загинули жителі Богодухівського та Красноградського районів.

Ельхан Аскеров отримав смертельне поранення 1 грудня. Це сталося біля села Роботине на Запоріжжі. За інформацією Валківської міської ради, військовий був родом із Харкова. Після закінчення школи навчався у професійно-технічному училищі, став електрозварником. Потім влаштувався на підприємство з виготовлення декоративного скла й дзеркал. Одружився, родина переїхала до села Хворостове Валківської громади, мешкали там останні десять років.

Наприкінці червня 2023 року Ельхана Аскерова мобілізували. Він проходив навчання у Житомирі та Великій Британії, отримав кілька військових спеціальностей. Служив у 71-й окремій єгерській бригаді десантно-штурмових військ. Попрощалися із захисником у четвер 7 грудня.

“Турботливого сина кляті рашисти забрали у батьків, вірного і надійного чоловіка — у дружини, люблячого батька — у двох маленьких діточок. Завжди привітним, готовим прийти на допомогу у будь-якій ситуації, чесним і справедливим — таким назавжди запам’ятають Ельхана Аскерова його друзі, односельці, бойові побратими”, — розповіли у Валківській міськраді.

з Ельхан Аскеров. Фото: Валківська міськрада

Андрій Козачко служив у Збройних силах України розвідником, оператором розвідувального відділення. Старший солдат Козачко загинув 7 серпня 2023 року біля села Приютне на Запоріжжі. Поховали бійця 8 грудня.

“Низько схиляємо голови перед пам’яттю героя! Дякуємо захиснику за його подвиг! Висловлюємо щирі співчуття всім рідним та близьким, друзям, побратимам з приводу смерті нашого земляка. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Помолімося за Царство Небесне душі нашого захисника загиблого воїна новопреставленого раба Божого Андрія!”, — зазначили у Сахновщинській громаді.

з Андрій Козачко. Фото: Сахновщинська громада

Як писав , біля міста Авдіївка на Донеччині загинув актор харківського театру. Антон Романченко служив бойовим медиком.

Джерело

Новини Харкова