У Краснопавлівці запрацював безпечний освітній хаб для дітей

1

У Краснопавлівському будинку культури Харківської області відкрили освітній хаб, в якому діти зможуть у безпеці проводити розвивальні та фізичні заняття, проводити театральні читання тощо. 

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Лозівську міську раду.

У Краснопавлівському будинку культури «Дніпро» почав працювати освітній хаб «Вибрики». Приміщення відремонтували за кошти бюджету Лозівської громади, на це виділили 200 тисяч гривень.

Обладнання для роботи освітнього хаба, на загальну суму 507 тисяч гривень, надало Німецьке товариство міжнародного співробітництва (G1Z). До нього, зокрема, входить побутова та оргтехніка, меблі, зарядна станція та кондиціонер.

Також працівники Будинку культури та Краснопавлівської селищної бібліотеки-філії ще у червні 2023 року пройшли навчання у Львові для організації діяльності хаба.

– Ми радіємо, що цей хаб відкрився у такому великому старостинському окрузі, як Краснопавлівський. Сподіваємося, що він стане улюбленим місцем для спілкування і відпочинку дітлахів з різних куточків громади.  А його поява стане стимулом для подальшого розвитку та облаштування БК «Дніпро» та прилеглої до нього території, – зазначив заступник Лозівського міського голови Володимир Барановський.

Керівниця Будинку культури Галина Загорулько також зазначає, що відкриття хаба є дуже важливою подією для Краснопавлівського старостинського округу.

– В умовах воєнного стану – це допоможе дітям соціалізуватися, комунікувати між собою і розвиватися. У нас, з дотриманням усіх безпекових заходів, для малечі проводитимуться різні розвивальні ігри, фізичні заняття,  театральні читання, робота телестудії. Заклад розрахований на вік від 5 до 12 років і відкритий для усіх діток Лозівської громади, – зазначила керівниця.

Організувати освітній хаб удалося завдяки перемозі у конкурсі «Створення освітніх дитячих хабів: просторів розвитку та безпеки», що втілювався у життя громадською спілкою «Культурна Ліга Сходу» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (G1Z).

Нагадаємо, що система водовідведення постраждала після російського обстрілу Лозівського палацу культури у 2022 році. З того часу почали виникати масштабні аварії на колекторах, що розташовані неподалік. Через це тисячі місцевих жителів залишалися без води.

Крім того, у Лозовій  85 заявників отримали компенсації за пошкоджене внаслідок збройної агресії рф житла на загальну суму майже 5,5 мільйона гривень.

Більше новин Лозова читайте на нашому сайті.

1 1 1 1 1 1

Читайте також: 11 громад Харківщини приєдналися до проєкту USAID «Говерла»: що це дасть

Автор: Олександр Манченко

Джерело

Новини Харкова