У Лозовій 85 мешканців отримали компенсації за пошкоджене житло

Фото ілюстративне Фото ілюстративне

У місті Лозова Харківської області 85 заявників отримали компенсації за пошкоджене внаслідок збройної агресії рф житла на загальну суму майже 5,5 мільйона гривень.

Як передає «Слобідський край», про це журналістам розповів Лозіський міський голова Сергій Зеленський.

«Вже 85 мешканців громади отримали компенсації за пошкоджене житло. Загальна сума – майже 5,5 мільйона гривень. Усього надійшло більше 270 заяв. Паралельно розглядаємо випадки повністю зруйнованих будинків. У нас таких 6», – повідомив Сергій Зеленський. 

Також він розповів, що міська влада шукає можливості відновити ліцей № 8 та Палац культури. Зараз ці питання на етапі виготовлення проєктно-кошторисної документації.  

Нагадаємо, нещодавно Лозівське територіальне медичне об’єднання стало кластерним закладом. Новий статус дозволить збільшити кількість медичних послуг та покращити якість лікування.

Нагадаємо ще, що наприкінці серпня у місті Лозова Харківської області після капітального ремонту в стаціонарному відділенні № 1 відкрили неврологічне відділення на 50 ліжок.

Також у місті Лозова Харківської області планують облаштувати велике сучасне містечко з мобільних будинків та наметів, де переселенці та мешканці громади зможуть отримати допомогу.

Більше новин Лозова читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова