Міжнародні партнери передали Лозівській громаді сучасний екскаватор

Фото: Лозівська міська рада Фото: Лозівська міська рада

Лозівські тепловики отримали від міжнародних партнерів сучасний екскаватор-навантажувач від міжнародного фонду.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Лозівську міську територіальну громаду.

Американські партнери у рамках проєкту USAID  «Говерла» передали Лозівському комунальному підприємству «Теплоенерго» сучасний екскаватор-навантажувач.

— Лозівська громада є партнером цього проєкту. Це перша матеріальна допомога, яка надійшла від американського народу за проєктом USAID  «Говерла». На подальше намічено багато планів, сподіваємося на плідну співпрацю, – сказав начальник Управління економіки Лозівської міської ради Сергій Гранкін.

Директор «Теплоенерго» Сергій Малишев підкреслив, що техніка на підприємстві є застарілою, а нова працюватиме більш ефективно для усування аварій на тепломережах. Також, як зазначив керівник, нова техніка є більш економною у витраті палива.

Нагадаємо, Київський національний університет імені Тараса Шевченка став офіційним партнером Лозівської громади. Нещодавно у столиці відбувся форум «Відбудова України через синергію університетів та територіальних громад», де було підписано меморандум про співпрацю. На переконання мера, підтримка провідних фахівців держави допоможе відновленню та розвитку Лозівської громади.

Окрім того, Лозівська міська рада виділила на потреби ЗСУ та ТрО майже 8 мільйонів гривень позабюджетних трансфертів. За весь час повномасштабного вторгнення громада надала підтримку силам оборони на суму понад 70 мільйонів гривень.

Читайте також: У Лозівській громаді на Харківщині з’явиться фабрика-кухня безпечного харчування

Автор: Олександр Манченко

Джерело

Новини Харкова