У Лозівській громаді виплатили понад 6 мільйонів гривень за пошкоджене майно

Джерело: Лозівська міська рада Джерело: Лозівська міська рада

102 заявники про пошкоджене майно з Лозівської громади Харківської області отримали компенсації.

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Лозівську міську раду, у ТГ 102 заявникам за програмою «єВідновлення» нараховано 6,3 мільйона гривень компенсації. Усього жителі Лозівщини подали 290 заяв, з них 115 відмовили у наданні компенсації. 

– Переважна причина відмови – заяви подані щодо відновлення пошкоджень у місцях загального користування багатоповерхівок (вікон у під’їздах, тріщин у стінах, дахах). Проте, після усунення пошкоджень управителями та складення відповідного акту Комісією, заяви до розгляду щодо надання компенсації, приймаються до розгляду повторно й задовольняються. Як приклад, будинки № 38 на 4 мікрорайоні та 29 на 1-му, які постраждали у наслідок ракетного удару по Палацу культури, – зазначили у Лозівській міськраді. 

Також розгляд дев’яти заяв зупинили через неповний пакет документів або перешкоджання доступу до обстеження будівлі. 

Нагадаємо, нещодавно Лозівське територіальне медичне об’єднання стало кластерним закладом. Новий статус дозволить збільшити кількість медичних послуг та покращити якість лікування.

Нагадаємо ще, що наприкінці серпня у місті Лозова Харківської області після капітального ремонту в стаціонарному відділенні № 1 відкрили неврологічне відділення на 50 ліжок.

Також у місті Лозова Харківської області планують облаштувати велике сучасне містечко з мобільних будинків та наметів, де переселенці та мешканці громади зможуть отримати допомогу.

Більше новин Лозова читайте на нашому сайті.

Читайте також: Лозівський медзаклад став кластерним: що це означає

Автор: Анастасія Хушану

Джерело

Новини Харкова