У Лозовій планують відкрити новий простір для переселенців

Фото: Лозівська міська рада Фото: Лозівська міська рада

Волонтери звернулися до міської влади Лозової Харківської області для того, щоб відкрити ще один соціальний ХАБ для переселенців та вразливих верств населення. Наразі під цей проєкт шукають приміщення.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на нараду Лозівської міської ради.

З ініціативою збільшити кількість хабів для переселенців та соціально вразливих категорій населення виступила голова Ради з питань ВПО Лозівської громади та волонтерка Дарина Рибалко. Вона запропонувала створити у Лозовій соціальний ХАБ «Спільно».

— Ініціативу волонтерки Дарини Рибалко підтримали. Поки для майбутньої громадської організації підшукуватимуть приміщення, волонтерам запропонували збиратися в Управлінні праці та соцзахисту населення Лозівської міськради, — зазначили у Лозівській міській раді.

Наразі у Лозівській громаді вже працюють декілька хабів: «Вибрики» у Краснопавлівці, Студія ментального здоров’я внутрішньо переміщених осіб, простір «Є-Надія» для соціально вразливих верств населення, а також у Будинку дитячої та юнацької творчості.

Нагадаємо, з 25 грудня поїзд № 6808 зі Слов’янська прибуватиме до міста Лозова Харківської області в інший час.

Також Міндовкілля планує залучити донорські кошти за державною програмою для будівництва декількох полігонів з переробки сміття у громадах Харківської області. Зокрема, це стосується Лозівської громади.

Читайте також: У місті Лозова пройшов футзальний турнір на підтримку ЗСУ

Автор: Олександр Манченко

Джерело

Новини Харкова