У центрі Харкова тимчасово запустять трамвайний маршрут

Трамвай №12 курсуватиме з 31 грудня.

Трамвай 12-го маршруту курсуватиме від Південного вокзалу до Центрального парку.

Його тимчасово запустять в роботу з неділі, 31 грудня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури Харківської міської ради, “це пов’язано з необхідністю покращення пасажирських перевезень мешканців центральних районів міста на період воєнного стану”.

Трамваї курсуватимуть так: розворотне коло “Південний вокзал” — вул. Євгена Котляра — вул. Велика Панасівська — пров. Лосівський — пров. Пискунівський — проїзд Рогатинський — вул. Клочківська — узвіз Клочківський — пр. Незалежності — вул. Трінклера — вул. Миколи Хвильового — вул. Мироносицька — майдан Першого Травня — розворотне коло “Центральний парк”.

У Департаменті звернулися до харків’ян з проханням не паркувати транспорт на шляху руху трамваїв, зокрема, на вул. Трінклера біля Сумського ринку.

Як писав , у центрі Харкова почали відновлювати трамвайні рейки. До повномасштабної війни трамвай №12 курсував за маршрутом Південний вокзал — Лісопарк. Він не зміг курсувати під час війни через пошкодження контактної мережі та рельсів від обстрілів. 

Харків’яни писали кілька петицій до міськради, аби повернули трамвай №12 або запустили автобус за цим маршрутом.

Нагадаємо, трамвай на вулиці Весніна міська влада прибрала під час війни, триває суд щодо його повернення. Тим часом у міській раді не виключають, що трамвай може з’явитися на сусідній вулиці, новій. Але спочатку треба вивчити пасажиропотік, який сильно зменшився у цьому районі за час повномасштабної війни.

Джерело

Новини Харкова