Посилення мобілізації обговорили на Раді оборони Харківської області

В останній робочий день року пройшла Рада оборони Харківської області.

Керівники правоохоронних і силових структур області, районних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та представники ТЦК говорили про посилення мобілізаційних заходів у громаді.

Про це повідомили на офіційному сайті Харківської обалсної військової адміністрації.

“Питання обороноздатності Харківщини – найвищий пріоритет. Кожен має усвідомлювати: ворог не полишив планів щодо захоплення нашої території. Закликаємо жителів області відповідально ставитися до вимог законодавства про військовий обов’язок”, – сказав Олег Синєгубов.

Зокрема, з очільниками районних військових адміністрацій узгодили кроки щодо посилення мобілізаційних заходів у громадах та необхідності залучення транспорту для потреб військових.

Як писав , Кабмін вніс до Верховної Ради законопроєкт про мобілізацію. Це сталося після того, як Володимир Зеленський повідомив, що Генштаб просить мобілізувати додатково 500 000 осіб у 2024 році. Його почнуть розглядати у ВР із 10 січня.

У Харківській області вручають більше повісток. Для виконання плану Генерального штабу щодо мобілізації на Харківщині проводять перевірки, зокрема у розважальних закладах і спортивних клубах. 

Джерело

Новини Харкова