Енергетики заживили частину Козачої Лопані, знеструмлену внаслідок обстрілів

Фото  АТ «Харківобленерго» Фото АТ «Харківобленерго»

Енергетикам удалося заживити частину селища Козача Лопань Дергачівської громади Харківської області, яка була знеструмлена майже два тижні через обстріли.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго», станом на 22 листопада світло повернули 200 споживачам.

За словами начальника Дергачівського РЕМ Володимира Климчука, частина селища була знеструмлена через пошкоджений ворожими обстрілами трансформатор.

«Обсяг пошкоджень та загальна військова ситуація не дозволяли швидко відновити електропостачання. Проте нам усе ж таки вдалося знайти рішення та підключити знеструмлених споживачів за резервною схемою живлення», – сказав Володимир Климчук.

У Міністерстві енергетики України повідомили, що в цілому у Харківській області знеструмленими залишаються 17,2 тисячі абонентів.

«Після відновлення мереж підключено 362 споживачі. Знеструмленими залишаються 17,2 тисячі абонентів. Тривають роботи з відновлення», – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, 6 листопада фахівці «Харківобленерго» відновили електропостачання у селі Старовірівка Шевченківської громади Харківської області, де внаслідок обстрілів у ніч проти 6 листопада без світла залишились близько 200 споживачів.

Нагадаємо також, що у 15-ти населених пунктах Малинівської, Чкаловської, Чугуївської, Новопокровської та Печенізької громад Харківської області енергетики АТ «Харківобленерго» підвищили якість та надійність електропостачання.

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова