Зрадник із Харківської області знявся у новорічному ролику росіян

Анатолій Фомічевський з'явився на новорічному відео.

Зрадник зачитав листа нібито від дитини з Харківщини.

Депутат Ізюмської міської ради VIII скликання Анатолій Фомічевський, який обвинувачується у державній зраді, знявся у новорічному ролику росіян. Так званий голова “Военно-гражданской администрации Изюмского района Харьковской области” читає біля новорічної ялинки нібито лист від дитини з Харківщини. Відповідне відео опубліковано у Telegram-каналі “Izyum live news”.

На відео Фомічевський стоїть біля ялинки, на якій розвішені листи нібито від жителів Харківської області до Діда Мороза. За його словами, це акція так званої “Харьковской военной гражданской администрации” під назвою “Елка желаний”. По обидві сторони ялинки знаходяться російські прапори. Фомічевський бере один із листів та читає. Він стверджує, що лист надійшов від 10-річного хлопця Ігоря з Харківщини. Хлопець просить у Діда Мороза машину на радіокеруванні. Зрадник обіцяє, що передасть прохання Діду Морозу, та звертається до усіх дітей з обіцянкою виконувати усі їхні побажання.

Із відео:

“С удовольствием принимаю участие в “Елке желаний” от Харьковской военной гражданской администрации. И очередное письмо от наших жителей Харьковской области — Пурич Игорь Иванович, 10 лет”, — каже Фомічевський.

“Дорогой Дедушка Мороз! Поздравляю тебя с наступающим Новым годом! Желаю тебе счастья, здоровья и чтобы ты не болел. Я хочу в подарок машину на пульте управления”, — зачитує Фомічевський лист нібито від хлопця із Харківщини.

“Дорогой наш юный житель Харьковской области Игорь Иванович Пурич, мы обязательно передадим ваше желание Деду Морозу. И я уверен, что оно исполнится. Будьте счастливы, здоровы, слушайте своих родителей. А мы здесь для того, чтобы исполнять ваши желания”, — заявляє Фомічевський.

Як писав , депутата Ізюмської міської ради VIII скликання Анатолія Фомічевського судитимуть за державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану. Харківська обласна прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт щодо депутата. Його судитимуть у Київському районному суді Харкова заочно. 

Анатолію Фомічевському — 53 роки, він був членом Комуністичної партії, балотувався в мери Ізюму, у 2014 році підтримував окупантів на Донбасі, в Ізюмі організовував мітинги “безсмертного полку”, ходив на ефіри російських телеканалів.

Відомо, що Фомічевський був не єдиним зрадником в Ізюмі: на росіян працювали депутат Юрій Козлов від “Блоку Світличної “Разом!” із колишнім працівником міліції Владиславом Соколовим та ексмером від “Партії Регіонів” Олександром Божковим.

Джерело

Новини Харкова