За фінансуванням УВКБ ООН передано побутову техніку мешканцям пошкоджених будинків у Харкові

Фото: Юлія Білоброва Фото: Юлія Білоброва

УВКБ ООН у партнерстві з Всесвітньою Лютеранською Федерацією раніше у Харкові відновили 505 квартир місцевих мешканців, що постраждали внаслідок обстрілів. Тепер благодійники передають у відремонтовані квартири побутову техніку.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» розповіла очільниця організації «Спільна справа для людей» Юлія Білоброва.

У період з вересня по грудень 2023 року за фінансуванням Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у партнерстві з Всесвітньою Лютеранською Федерацією відновили 505 квартир у місті Харків, що були пошкоджені внаслідок обстрілів російських окупантів.

З 22 грудня волонтери ГО «Спільна справа для людей» передають мешканцям вже відновлених квартир побутову техніку.

— Люди отримали холодильники, пральні машини, пічки, мікрохвильові пічки, водонагрівачі, конвектори, мультиварки, праски, електрочайники, медичне обладнання для людей з особливими потребами, постільну білизну, набори посуду, столові прибори, каструлі, пательні та інше кухонне приладдя, – зазначила Юлія Білоброва.

Також мешканці постраждалих внаслідок обстрілів квартир отримали 1000 комплектів постільної білизни.

Проєкт фінансується УВКБ ООН у партнерстві з Всесвітньою Лютеранською Федерацією. Лютеранська Федерація заключила меморандум з Харківською міською радою по відбудові житла.

Ми писали, Багатоповерхівку на Північній Салтівці, яку зруйнували росіяни, будуть відновлювати

Мешканці Харкова отримали на ремонт пошкодженого житла в межах програми «єВідновлення» понад 227,7 мільйона гривень.

1 1 1

Читайте також: Комунальники відновлюють будинок на Сумській

Автор: Олександр Манченко

Джерело

Новини Харкова