У Кулиничах триває відновлення зруйнованого окупантами житлового будинку (фото)

Відновлення будинку у Кулиничах / фото Харківська міська рада Відновлення будинку у Кулиничах / фото Харківська міська рада

У житловому масиві Кулиничі Немишлянського району Харкова робітники відновлюють багатоповерховий будинок на вулиці Грищенка.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Робітники вже відремонтували покрівлю в місцях загального користування, встановили вікна в пошкоджених квартирах і на сходових майданчиках, відновили систему опалення, холодного водопостачання та каналізації.

Роботи з відновлення стін та підлоги в квартирах тривають.

Кулінічі, Харків. Відновлення будинку на вул. Грищенка

Нагадаємо, у Балаклійській громаді Харківської області триває відновлення амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які були пошкоджені або повністю знищені за пів року окупації та російської агресії. 

У Старосалтівській громаді Харківської області відновлюють 19 пошкоджених об’єктів. Наразі на ці роботи виділили понад 570 мільйонів гривень.

Нагадаємо також, що у селищі Коротич Пісочинської громади будують підземне укриття для закладу освіти, яке зможе витримати влучання ракети С-300. Ще три ліцеї в області відновлюють після обстрілів.

1 1 Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова