У Харкові збільшили фінансування на освіту: зміни у міському бюджеті

Фото ілюстративне Фото ілюстративне

Харківська міська рада внесла зміни до бюджету Харківської міської територіальної громади на 2023 рік.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради, відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 1 грудня, на позачерговій сесії міськради.

Це обумовлено необхідністю приведення обсягів міжбюджетних трансфертів у відповідність до постанови Кабінету Міністрів України та розпорядження начальника Харківської обласної військової адміністрації, згідно з якими передбачене збільшення освітньої субвенції на 6,6 мільйона гривень та перерозподіл субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти в обсязі 28,2 мільйона гривень.

Крім того, передбачено 800 тисяч гривень для проведення капітального ремонту приміщень підвалу (протирадіаційного укриття) в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.

У департаменті зазначили, що ці зміни дозволять збільшити обсяг фінансування соціально значущих напрямків діяльності міста та забезпечити виконання покладених на органи місцевого самоврядування повноважень.

Нагадаємо, Харківська міська рада 22 листопада на позачерговій сесії схвалила проєкт бюджету Харківської міської територіальної громади на 2024 рік.

Також у Харкові дітям загиблих воїнів щомісяця виплачуватимуть 8 тисяч гривень.

Раніше ми писали, що у Харківській міськраді з’явилося Управління оборонної та мобілізаційної роботи.

Нагадаємо, 21 листопада виконком Харківської міськради схвалив проєкт бюджету міської територіальної громади на 2024 рік

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова